Ведені вічністю
Ведені вічністю
Ведені вічністю
Ведені вічністю

Ведені вічністю

Free 340 pages 9 hours of reading

ЯКА ВІЧНІСТЬ ОЧІКУЄ ВАС?

Що, якби ви довідалися, що є частиною експерименту, у якому наступні 24 години визначать, яким буде залишок вашого життя? Усе, від вашої роботи до району й будинку, у якому ви живете, залежатиме від того, як ви проживете цей день. Що ви зробите із цими 24 годинами? Чи старатиметеся ви щосили, чи просто перечекаєте їх, сподіваючись на краще?

Можливо, ця ідея видасться занадто далекою від реальності, проте це не так. Насправді вона дуже нагадує вплив сьогоднішніх рішень на долю у вічності.

У книзі «Ведені вічністю» автор Джон Бівер за допомогою разючої алегорії й біблійного тексту малює живу картину, як наше земне життя формує існування у вічності. Життя після останнього вдиху набагато більше, ніж пункт призначення. Не чекайте, допоки стане занадто пізно. Відкрийте зараз, як зробити своє життя повноцінним для цього часу та для вічності.

Content

ПРО КНИГУ

ЗАМІСТЬ ПЕРЕДМОВИ

ПЕРЕДМОВА

ЧАСТИНА 1

      Розділ 1. Вічний

      Розділ 2. Царство Аффабель: Життя в Енделі

      Розділ 3. Царство Аффабель: Перший судний день

ЧАСТИНА 2

      Розділ 4. Вічна обитель для мертвих

      Розділ 5. Суд над обманом

ЧАСТИНА 3

      Розділ 6. Велике відступлення

      Розділ 7. Фундамент

ЧАСТИНА 4

      Розділ 8. Царство Аффабель: Другий судний день

      Розділ 9. Небеса

      Розділ 10. Суд Христа

ЧАСТИНА 5

      Розділ 11. Дім Божий

      Розділ 12. Покликані Богом

ЧАСТИНА 6

      Розділ 13. Примноження

      Розділ 14. Особисте свідоцтво

Додаток. Як отримати спасіння

, 2018
Language: Ukrainian
ISBN: 978-1-937558-03-1
Original title: Driven By Eternity

Джон Бівер закінчив семінарію зі ступенем доктора місіонерського та духовного служіння. Він прагне, щоб християни розвивали і поглиблювали особисті відносини з Богом і дивилися на життя у світлі вічності. Джон Бівер — письменник, чиї книги і навчальні матеріали користуються успіхом у багатьох країнах світу. Крім того, він є одним з ведучих телепрограми «Посланник» (The Messenger), яка транслюється в 216 країнах світу. Джон і його дружина Ліза (також автор багатьох популярних книг) в 1990 році заснували корпорацію «Мессенджер Інтернешнл», яка має представництва в США, Австралії і Великобританії.

Разом зі своїми чотирма синами вони живуть в Колорадо-Спрінгз. Вся сім’я захоплюється різними видами спорту — від дайвінгу до лижного спорту — і обожнюють подорожувати!

Read with the App Read with the App Read with the App Read with the App