Знищити криптоніт
Знищити криптоніт
Знищити криптоніт
Знищити криптоніт

Знищити криптоніт

Free

Подібно до Супермена, який спроможний долати будь-які перешкоди й перемагати ворога, послідовники Христа мають надприродну здатність відбивати виклики, що зустрічаються на шляху. Але для Супермена, як і для нас, проблема полягає в тому, що є криптоніт, який викрадає нашу силу.

Безперечно, Супермена й криптоніту немає в реальному світі. А от духовний криптоніт існує!

Ця книжка дає відповіді, чому багато з нас неспроможні відчути Божественну силу, яка так явно діяла серед християн першого століття.

У книжці «Знищити криптоніт» Джон Бівер відкриває, що таке криптоніт і чому він ставить під загрозу наші церкви, а також як вирватися з його полону.

2019
Language: Ukrainian
Original ISBN: 978-1-937558-13-0
Original title: Killing Kryptonite

Джон Бівер закінчив семінарію зі ступенем доктора місіонерського та духовного служіння. Він прагне, щоб християни розвивали і поглиблювали особисті відносини з Богом і дивилися на життя у світлі вічності. Джон Бівер — письменник, чиї книги і навчальні матеріали користуються успіхом у багатьох країнах світу. Крім того, він є одним з ведучих телепрограми «Посланник» (The Messenger), яка транслюється в 216 країнах світу. Джон і його дружина Ліза (також автор багатьох популярних книг) в 1990 році заснували корпорацію «Мессенджер Інтернешнл», яка має представництва в США, Австралії і Великобританії.

Разом зі своїми чотирма синами вони живуть в Колорадо-Спрінгз. Вся сім’я захоплюється різними видами спорту — від дайвінгу до лижного спорту — і обожнюють подорожувати!

Read with the App Read with the App Read with the App Read with the App