Учнівство за планом. Навчання учнівству студентів-християн

180 pages 5 hours of reading

Коли Ісус проходив біля Галілейського моря, то побачив, що Симон і його брат Андрій кидають невід у воду, бо вони були рибалками.

«Ідіть за Мною, Я зроблю вас ловцями людей».
— Від Матвія 4:19

Відносини між Ісусом і цими двома братами почалися з простих слів: «Іди за Мною». По суті, учень Ісуса є послідовником. Дванадцять послідовників Христа в кінцевому підсумку змінять світ. Це непомітний і нічим не примітний початок для подальшої команди людей, які змінять світ. Хіба ви так не думаєте?

Яким чином набір «ненавчених, звичайних людей» перетвориться в мужніх і головних провісників всього за три коротких роки? Трансформація, повне і глибинне перетворення — ось відповідь. Як
Show more

Content

Про книгу

Титульна

Присвята

Подяка

Передмова

Як використовувати цю книгу

ЧАСТИНА 1. БАЗОВА СХЕМА УЧНІВСТВА

Основи і застосування

Основи учнівства

Учнівство і модель Ісуса

Учнівство як спосіб життя

Наставляй вірного

Розвиток учнівства в студентському служінні

Вибір лідерів по учнівству

Нагляд і
Show more

Baruch, 2020
Language: Ukrainian
Original title: The Discipling of Christian University Students

Book reviews

Register or
to publish your reviews.


More about the author

Гарві А. Герман on Equalibra
Гарві А. Герман

Гарві А. Герман виховувався в християнській родині. Відразу після закінчення університету Євангел (Evangel University) в 1973 році, Гарві приступив до студентського служіння в світському університеті. Він і його дружина Саллі почали п’ять груп Chi Alpha Christian Fellowship в штатах Айова, Міссурі та Небраска. Герман служив старшим пастором студентської церкви в Сіетлі і координував тренінги для співробітників національної лідерської команди Chi Alpha в 90-х роках. У 1999 році він і Саллі очолювали команду, що складалася з 13 місіонерів, для запуску чотирьох університетських служінь у Вашингтоні, округ Колумбія, перед переїздом в Шарлотсвілл, штат Вірджинія, щоб знову зайняти
Show more"Учнівство за планом. Навчання учнівству студентів-християн" (Гарві А. Герман) — read online or through a mobile application, which over time will allow you to download a book for reading offline. An Equalibra subscription opens all books from the library for unlimited reading, and free books can be read even without registration.