Як ефективно проводити час наодинці з Богом щодня

50 страниц 1 час чтения

Життя християнина — це не лише молитва, читання Біблії, свідчення про Христа людям, проповідь Євангелія. Особливе місце в житті віруючої людини, яка шукає Бога, займає тихий час, проведений у спілкуванні наодинці з Господом. Якщо ви щодня приділятимете час спілкуванню з Богом, то невдовзі ви себе не впізнаєте, тому що завдяки цьому змінюється не лише життя людини, але й цілковито міняється її характер. Спілкування з Богом допоможе позбутися всього, що довго заважало вам бути успішним. 

Содержание

Розділ 1. Тихий час — найважливіша звичка у вашому житті

Розділ 2. Тихий час — секрет успіху багатьох великих мужів

Розділ 3. Тихий час — ваш особистий час із Богом

Розділ 4. Тихий час — ваш шанс на особисті стосунки з Богом

Розділ 5. Тихий час — ваш шанс уникнути мілини

Розділ 6.
Показать больше

Варух, 2018
Язык: Украинский
ISBN: 978-617-510-049-3
Оригинальное название: How You Can Have An Effective Quiet Time With God Every Day

Отзывы о книге

Зарегистрируйтесь или ,
чтобы оставить отзыв.


,  

Це така книга, яку треба було би прочитати кожному.

,  


Подробнее об авторе

Даґ Г’юард-Мілс на Эквалибре
Даґ Г’юард-Мілс

Даґ Г’юард-Мілс написав багато книжок, у тому числі бест-селер «Вірність і невірність», а також заснував міжнародне об’єднання, що почалося з групи громад «Маяк» і зараз налічує три тисячі церков.

Як міжнародний благовісник Даґ Г’юард-Мілс проводить богослужіння «Ісус-Цілитель» і конференції для служителів по всьому світу.«Як ефективно проводити час наодинці з Богом щодня» (Даґ Г’юард-Мілс) можно читать онлайн или через мобильное приложение, которое со временем позволит скачать книгу для чтения оффлайн. Подписка в Эквалибре открывает все книги из библиотеки для безлимитного чтения, а бесплатные книги можно читать даже без регистрации.