Етика служителя

40 страниц 1 час чтения

Ця книга стане у пригоді служителям різного рівня, а також студентам біблійних закладів. Вона докладно і доступно розкриває важливу тему етики служителя та відносин між служителями всередині й за межами церкви. Опираючись на Слово Боже, автор дає поради, як поводитись у різноманітних ситуаціях, що виникають у повсякденному житті, і розкриває таємниці успішної співпраці та єдності в команді служителів.

Содержание

Розділ 1. Для чого потрібна етика

Розділ 2. Етика керівника

Розділ 3. Етика помічників

Розділ 4. Етика на богослужінні

Розділ 5. Етика взаємодії з членами церкви

Розділ 6. Етика відносин із протилежною статтю

Розділ 7. Етика поводження зі служителями інших церков

Розділ 8. Етика
Показать больше

Варух
Язык: Украинский
Оригинальное название: Ministerial Ethics

Отзывы о книге

Зарегистрируйтесь или ,
чтобы оставить отзыв.


Подробнее об авторе

Даґ Г’юард-Мілс на Эквалибре
Даґ Г’юард-Мілс

Даґ Г’юард-Мілс написав багато книжок, у тому числі бест-селер «Вірність і невірність», а також заснував міжнародне об’єднання, що почалося з групи громад «Маяк» і зараз налічує три тисячі церков.

Як міжнародний благовісник Даґ Г’юард-Мілс проводить богослужіння «Ісус-Цілитель» і конференції для служителів по всьому світу.«Етика служителя» (Даґ Г’юард-Мілс) можно читать онлайн или через мобильное приложение, которое со временем позволит скачать книгу для чтения оффлайн. Подписка в Эквалибре открывает все книги из библиотеки для безлимитного чтения, а бесплатные книги можно читать даже без регистрации.