Мільйони чудес
Мільйони чудес
Мільйони чудес
Мільйони чудес

Мільйони чудес

Free 150 pages 4 hours of reading

У книзі Ріка Дейтона ви знайдете цінну інформацію для тих, хто бажає знати правду щодо створення світу й теорії еволюції. Але вона не тільки забезпечує читача інформацією, але також підштовхує до роздумів над Божою силою і могутністю. Чи можна одночасно і вірити Біблії, і приймати еволюційну точку зору? З сумішшю сарказму, гумору та істини (здебільшого, істини) автор порушує питання, з якими ми маємо зіткнутись, якщо справді щиро шукаємо правди про походження світу.

Рік Дейтон — місіонер у країнах колишнього Радянського Союзу. Його статті, трактати, буклети та книги видані англійською, німецькою, корейською, грузинською та російською мовами.

Content

Чому?

Перехоплює подих

Присвята

Подяка

Розділ 1. Атеїстичний еволюціоніст

Розділ 2. Теїстичний еволюціоніст

Розділ 3. Ніяких виправдань! Нас оточують докази Задуму

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

Додаток 9

Додаток 10

Додаток 11

Додаток 12

Додаток 13

Рекомендований для читання і перегляду список книг та DVD

Семінари з християнського сімейного життя

и , 2015
Language: Ukrainian
ISBN: 978-617-7248-72-8
Original title: Millions of Miracles

Багато років Рік Дейтон із незмінним ентузіазмом несе апостольське служіння у східній Європі. Він бере активну участь в організації нових церков та дитячих будинків, проповідує з кафедр та спілкується з людьми на вулицях, веде семінари на молодіжних фестивалях та сімейних конференціях, проводить захоплюючі зустрічі зі студентами вищих навчальних закладів та веде академічні дискусії з їхніми професорами.

Як сумлінний посланець від імені Христового, він невпинно закликає своїх співрозмовників примиритися з Богом. І подібно до праць апостолів ранньої церкви, діяльність Ріка завжди справляє відчутний ефект. В одних вона викликає захоплення, в інших — обурення, але ніхто не залишається байдужим.

Related bundles

Read with the App Read with the App Read with the App Read with the App