Далекі береги
Далекі береги
Далекі береги
Далекі береги

Далекі береги

Free 147 pages 4 hours of reading

Книжка «Далекі береги», подібна до невеликого прозорого озера, в якому відзеркалюються не тільки хати України, вишневі сади, ясний місяць, але в ній відзеркалюється також наше життя, а найбільше — любов Христова.

Цю любов Михайло Подворняк пережив і досвідчив у своєму житті. Він іде сміливо дорогою своїх героїв.

Ця книга буде благословінням для всіх тих, хто любить правдиве художнє слово, для всіх, хто бажає більше знати про любов Божу.

Content

ВЕЛИКЕ В МАЛОМУ

ЧУДО

ДЗВОНИ

ТЕ ОДНЕ

АНДРІЄВА НАГОРОДА

ІНША СТЕЖКА

ПРОПАЩИЙ

МОЛИТВИ

БАТЬКО І СИН

ЗМАРНОВАНИЙ ДЕНЬ

ПАШПОРТ

ДОДОМУ

ГОЛОВНА ПРИЧИНА

РІЗДВЯНА ПРОПОВІДЬ

ХЛІБ

, 1975
Language: Ukrainian

Михайло Подворняк — один з талановитих письменників на українській євангельській ниві. Низка його книг, виданих і перевиданих на еміграції, визначили йому гідне місце в євангельській літературі. Михайло Подворняк — глибокий знавець людської душі, пильний спостерігач, який уміє у формі оповідання висловити глибоку правду. Через мале — показати велике, заохотити читача роздумувати над своїм власним життям,— в цьому, власне, й захована характерна риса всіх його оповідань. Глибокі й святі чуття любови до людей, щира об’єктивність і майстерність письменника відбиваються в кожному його оповіданні. Герої його оповідань — живі люди, яких він бере з життя, знайомого йому і знайомого читачам. В його оповіданнях — і радість, і біль, і голос Святого Духа, Який кличе до духовної перемоги.

Далекі береги
Далекі береги Михайло Подворняк Free
Read with the App Read with the App Read with the App Read with the App