Євангеліє обірванця
Євангеліє обірванця
Євангеліє обірванця
Євангеліє обірванця

Євангеліє обірванця

Бесплатно 240 страниц 6 часов чтения

Багато з нас вірять у Божу благодать, та живемо ми так, ніби намагаємося заробити Його любов. Ми уявляємо, як Бог невдоволено хитає головою, підраховуючи наші успіхі й невдачі. Вважаємо, що треба робити щось більше чи намагатися стати кимось іншим, аби заробити Отче вподобання.

Добра новина для забруднених, побитих та вигорілих. «Євангеліє обірванця» — одна з найсильніших книжок-роздумів про Божу любов та євангеліє благодаті. Вона отримала всесвітнє визнання, народила тисячі послідовників та змінила в багатьох розуміння того, яким має бути життя Іісусова учня.

Автор малює правдиве та глибоко біблійне зображення наших відносин з Богом: ми приходимо до Нього як обірванці. Забруднені, побиті та виснажені. Але коли сідаємо біля Його ніг, Він лагідно посміхається й обіймає нас. Він сприймає нас не наче якихось невдах, а як обраних — тих, на кого націлена Його любов.

Ми вважаємо, що цю книгу має не тільки прочитати, а й глибоко вивчити й обговорити в церкві або домашній групі кожен віруючий, який прагне саме такого, глибокого й життєдайного розуміння євангелія благодаті своїм серцем. Бо без цього неможливо бути послідовним учнем Ісуса.

До книги додається розлогий «Путівник для вивчення», який сприяє більш ефективному засвоєнню й обговоренню матеріалу у форматі малої групи. Він також містить додаток «19 милостей: духовна подорож пошуку, молитви і споглядання».

Содержание

Передмова

Свідчення Річа Маллінза

Подяки

Переднє слово

Розділ 1 Щось пішло геть не так

Розділ 2 Велична монотонність

Розділ 3 Євангеліє обірванця

Розділ 4 Набакирені німби

Розділ 5 Баклани та мартини

Розділ 6 Grazie, Signore

Розділ 7 Липові коштовності і гот-доґи з тирси

Розділ 8 Свобода від страху

Розділ 9 Другий поклик

Розділ 10 Звитяжна кульгавість

Розділ 11 Дрібка безумства

Післяслово

Про книгу

Про автора

Відгуки

Про видавця

Копірайт та права

, 2020
Язык: Украинский
ISBN: 978-966-8795-46-6
Оригинальное название: The Ragamuffin Gospel: Good News to the Bedraggled, Beat Up, and Burnt Out

Ветеран корейской войны, бывший францисканский священник, ставший странствующим евангелистом, написал более двадцати книг, включая «Евангелие оборванца» и «Дитя Аввы», переведенные на десятки языков. Путешествуя по миру, он страстно делился с людьми потрясающей вестью о Божьей безусловной любви в Иисусе Христе.

Читайте в приложении Читайте в приложении Читайте в приложении Читайте в приложении