Перемогти страждання. Для тих, кому важко, і тих, хто поряд
Перемогти страждання. Для тих, кому важко, і тих, хто поряд
Перемогти страждання. Для тих, кому важко, і тих, хто поряд
Перемогти страждання. Для тих, кому важко, і тих, хто поряд

Перемогти страждання. Для тих, кому важко, і тих, хто поряд

245 страниц 7 часов чтения

Книга американського професора Лінна Гарднера допоможе і тим, хто переживає горе й біль, і тим, хто намагається допомогти близьким подолати страждання, і тим, хто розгублено шукає можливості допомогти, але не знає, як це зробити. Автор, який сам пройшов і черех життєву трагедію, і важки хвороби, докладно і впевнено відповідає на найскладніші запитання: «Чому ми страждаємо й де в цей час Бог?» Ця книга для тих, кому важко, і тих, хто поряд.

— Якими словами можна підтримати страждальця, а від яких слів варто утриматися, щоб не поглибити біль?

— Як змиритися з невиліковною хворобою?

— Як набувати радість у випробуваннях?

— Як музика може допомогти зціленню?

— Як у важкі часи людина ставиться до Бога і як долає сумніви?

— Як із болю й страждань може бути щось добре?

Якщо ви шукаєте відповіді на ці запитання, книга «Перемогти страждання» стане для вас безцінним помічником.

* * *

Книга Лінна Гарднера «Перемогти страждання» заслуговує особливого місця на вашій книжковій полиці. Автор особисто пережив втрату близьких і зазнав чимало страждань, досвід його життя дає йому право говорити про біль і страждання. Водночас усе своє життя він проповідував і навчав пасторів, що допомагало йому пізнавати як людські страждання, так і божественнну присутність. У книзі розповідається про страждання, і читач дізнається про те, що пережив сам автор. Лінн Гарднер розглядає питання, пов’язані з Богом, і читач відчуває дружню підтримку, тому що автору вдається чесно й відверто говорити про найскладніші проблеми нашого життя. Розділ, що стосується питань догляду за страждальцями та хворими, зможе допомогти тим, хто віддає всі свої життєві сили, аби полегшити їхню участь, там сказано багато слів підтримки й запропоновано практичні поради. Я б рекомендував читачеві спочатку швидко прочитати всю книгу від початку до кінця, а потім знову й знову уважно перечитати ті частини, які найбільше торкнулися його душі й співзвучні з його нинішніми проблемами.
— ПОЛ Э. БОУТМАН, почесний професор, спеціаліст із душеопікунства й консультування, Християнська семінарія, м. Лінкольн, Іллінойс

Я мав честь знати Лінна та Барбару Гарднерів відтоді, як ми були студентами Біблійного коледжу Озарка, а згодом приєдналися до кафедри. Лінн — здібний учень, старанний у вивченні Біблії, а ще він чудовий професор і письменник. Із хорошими людьми, буває, трапляються погані речі, і досвід Лінна підтверджує це. Послання апостола Якова закликає нас радіти у випробуваннях. Я вдячний Богові за мудрість і талант Лінна, із якими він розповідає про випробування, що випали на його долю, і про розуміння Біблії. Слова підтримки від Лінна допоможуть багатьом християнам, особливо тим, хто проходить через нелегкі випробування.
— РАЛЬФ МЕРЕН, Спрофесор Озаркського християнського коледжу (на пенсії), проповідник церкви м. Омаха, Небраска (на пенсії)

Що робити, коли лікарі повідомляють, що у вас — невиліковна хвороба? Що ви переживаєте, коли помирає близька вам людина? Де Бог, коли з вами трапляється лихо? Невже це Господь послав вам хворобу? Книга «Перемогти страждання» розглядає ці й багато інших питань. Лінн Гарднер розповідає, як справитися з болем і пережити втрату,— це те, що йому добре знайоме. Ця книга дарує нам розраду. Вона містить потрібну інформацію й ґрунтується на біблійних текстах. Я вважаю її важливою для зміцнення віри й корисною в практичному служінні.
— ЧАК СЛОУТ, інвалід дитинства, проповідник і бухгалтер на пенсії, Форт Сміт, Арканзас

Я з великим задоволенням прочитав «Перемогти страждання». Життєвий досвід Лінна, його знання сконцентрувалися в книзі, яка для багатьох стане настільною, яка багатьом зможе допомогти. Читаючи її, я то не міг стримати сліз, то вигукував: «Ось інформація, яка просто життєво необхідна в нашому світі!» У мене великий досвід служіння і я давно працюю капеланом у лікарні, тому був свідком багатьох справжніх трагедій. Ця книга зможе допомогти кожному з нас, якщо щось трапиться особисто з нами чи з нашими близькими. Я рекомендую цю цінну книгу всім, із ким щодня працюю й кого зустрічаю.
— ЭД ХАН, капелан, лікарня Мерсі, Джоплін, Міссурі

Содержание

Передмова.

Вступ

Подяки

Вступ

      Розділ 1. Страждання: відверто і з пережитого

Частина 1. Допомога тим, хто страждає

      Розділ 2. Служіння немічним

      Розділ 3. Що не допомагає тим, хто страждає

      Розділ 4. Що допомагає тим, хто страждає

Частина 2. Долаючи недугу

      Розділ 5. Боротьба з хронічним захворюванням

      Розділ 6. Дар удячності

      Розділ 7. Радість у стражданнях

      Розділ 8. Цілюща сила музики

      Розділ 9. Страждальці, життя яких надихають

Частина 3. Боротьба зі стражданням

      Розділ 10. Що страждалець говорить Богові

      Розділ 11. Як розвіяти сумніви

      Розділ 12. Яка користь від болю і страждань

      Розділ 13. Який стосунок Бог має до зла і страждань

ДОДАТКИ

      А. РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВІДВІДУВАННЯ ХВОРИХ

      Б. КОЛИ ЖИТТЯ ДОБІГАЄ КІНЦЯ

ПРО АВТОРА

, 2019
Язык: Украинский
ISBN: 978-617-7517-34-3
Оригинальное название: Handbook for the Hurting

Лінн Гарднер (1938–2018), відомий християнський педагог і апологет, протягом сорока років викладав в біблійному коледжі, вісімнадцять років пропрацювавши в якості академічного декана. Випускник Озаркского християнського коледжу, Каліфорнійського державного університету, Коледжу Вітон. Має докторський ступінь Університету Арканзасу. Автор кількох книг, ряд яких були переведені українською та російською мовами: «Де Бог, коли ми страждаємо?», «Затвердження істини», «Утвердження і обгрунтування християнської віри», «Слово Істини», «Смерть і воскресіння Ісуса Христа».

Читайте в приложении Читайте в приложении Читайте в приложении Читайте в приложении