Новий підліток до п’ятниці

336 страниц 10 часов чтения

Чи знайома вам ця особа?

  • Він наминає кашу просто з каструлі.
  • Його кімната нагадує звалище… і всі вмовляння марні.
  • Вона встигає тричі переодягнутися ще до сніданку.
  • Якби «Оскар» присуджували за кривляння, приз, безперечно, дістався б йому.
  • Його улюблений вид спорту — грубіянити батькам.
  • У нього постійно у вухах навушники, наче приклеєні.
  • Вона може наклацувати смс зі швидкістю скаженого дятла й водночас дивитися молодіжний серіал, слухати музику та робити домашнє завдання.
  • Подеколи він дає вам зрозуміти, що ви, який його пустив на світ,— найтупнючіше створіння, яке будь-коли топтало цю землю.

ВІТАЮ! У ВАШІЙ ХАТІ ЗАВІВСЯ ПІДЛІТОК

До колишнього життя вже не буде вороття (ви й самі це втямили). Але життя може стати прекрасним, причому настільки, як ви і мріяти не могли! 

У цій книзі відомий психолог д-р Кевін Леман розповідає, як батькам поводитися зі своїми дітьми-підлітками. Його поради, які він перевірив на власному досвіді виховування своїх п’яти дітей, допоможуть татам і мамам знайти спільну мову навіть із найпроблемнішими дітьми в переломному віці.

Содержание

Передмова. «Я ж вам кажу: на них нема ніякої ради!»

ПОНЕДІЛОК. Була цілком нормальна дитина. Що з нею сталося?

ВІВТОРОК. Як розмовляти з поколінням «пофігістів»

СЕРЕДА. Сім’я — це важливо. Ви й не уявляєте, наскільки...

ЧЕТВЕР. «Залишишся вдома!» (сподіваюся, так і буде)

П’ЯТНИЦЯ. Бінго! Час отримувати дивіденди

СПИТАЙТЕ ДОКТОРА ЛЕМАНА. План гри, який справді діє

Епілог

ПРО Д-РА KEBIHA ЛЕМАНА

Брайт Букс, 2017
Язык: Украинский
ISBN: 978-617-7418-17-6

Отзывы о книге

Зарегистрируйтесь или ,
чтобы оставить отзыв.


Подробнее об авторе

Кевін Леман на Эквалибре
Кевін Леман

Психолог міжнародного рівня, частий гість радіо — і телепрограм, популярний оратор, доктор Кевін Леман виступає перед численними аудиторіями по всьому світу. Його книжки заслужили широке визнання як своєю дотепністю, так і практичними психологічними порадами. Серед них «Нова дитина до п’ятниці», «Новий чоловік до п’ятниці», «Новий ви до п’ятниці» «Музика простирадл» і «Порядок народження», які займали почесні місця у списку бестселерів газети The New York Times.

Д-р Леман — засновник і президент організації «Подружжя обітниці», покликаної допомагати сімейним парам зберігати щасливий шлюб. Він також є членом Американської асоціації психологів, Американської федерації акторів
Показать больше«Новий підліток до п’ятниці» (Кевін Леман) можно читать онлайн или через мобильное приложение, которое со временем позволит скачать книгу для чтения оффлайн. Подписка в Эквалибре открывает все книги из библиотеки для безлимитного чтения, а бесплатные книги можно читать даже без регистрации.