Як нагодувати нехочуху
Як нагодувати нехочуху
Як нагодувати нехочуху
Як нагодувати нехочуху

Як нагодувати нехочуху

88 pages 2 hours of reading

Як навчити дитину отримувати задоволення від їжі, відчувати свої потреби й вибирати найкращі для себе та свого здоров’я продукти, розповість батькам ця книга.

Для всіх, кого цікавить питання правильного дитячого харчування. Бонусом видання є збалансоване дитяче меню з прикладами оформлення страв, підготовлене суперпрофесіональним шеф-кухарем.

«Годування дитини часто перетворюється на бойовище, де прийнятні всі засоби від крику до співанок і таночків. Не зрозуміло лишень, хто в цьому бою за ворога?

Прочитавши цю книгу, я несказанно зраділа. Сподіваюся, що вона допоможе запанувати миру в цьому одвічному бою! Адже батькам часто здається: «Та мені вже байдуже, насамперед варто навчити „правильного“ харчування дітей». Проте Анна Римаренко тонко й м’яко пояснює просту, але дуже важливу ідею: аби дитина навчилася отримувати задоволення від їжі, відчувати свої потреби й вибирати найкращі для себе і свого здоров’я продукти, батькам також важливо вміти це робити.

До того ж отримала насолоду як читач. Згаяти кілька годин за прочитанням цієї книжки було смачно. Це ж утіха, коли читати легко, відірватися складно, все розкладено по поличках, і водночас тексти сповнені тепла й турботи про читача. Книга дуже щира й написана з любов’ю. Так, наче під час читання чуєш м’який і підбадьорливий голос автора. Вона сповнена простих і мудрих рекомендацій, корисних і для дорослих, і для дітей.

Подаруйте цю книгу собі, бабусям і дідусям, свекрусі й мамі! Вона стане для них чудовим порадником зараз і забезпечить профілактику багатьох проблем у майбутньому.»

— Надія Рехтіна, психолог, консультант із корекції харчової поведінки

Content

Вступ

1. ЯКЕ ВОНО — ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ?

2. УВАГА НА БАТЬКІВ

3. ПОЧИНАЄМО КАР’ЄРУ ГУРМАНА

4. ЇМО НЕ ВДОМА

5. «ШКІДЛИВА» СМАКОТА

6. РОБОТА НАД ПОМИЛКАМИ

7. ЯКЩО ВОНА ВСЕ-ТАКИ НЕ ЇСТЬ

ПРО АВТОРКУ

, 2017
Language: Ukrainian
ISBN: 978-617-7418-16-9

Анна Римаренко — психолог, практикує з 2004 року. Як автор співпрацює із провідними виданнями України, а також як експерт бере участь у ТВ-проектах. Автор тренінгових та навчальних програм для фахівців (викладачів, психологів, лікарів тощо). Перинатальний інструктор. Її семінари, тренінги й курси пройшли понад тисяча клієнтів, зокрема майбутніх і вже досвідчених батьків. Уважає, що дуже важливою є профілактика психологічних проблем, тому багато зусиль докладає до популяризації психологічних знань, підвищення культури спілкування та обізнаності батьків і педагогів щодо вікових особливостей дітей. І сподівається, що завдяки спільним із колегами зусиллям в Україні буде більше щасливих і гармонійних людей, більше взаємної поваги й порозуміння в родинах, колективах і в країні в загалом.

Як нагодувати нехочуху
Як нагодувати нехочуху Анна Римаренко

Related bundles

Read with the App Read with the App Read with the App Read with the App