Учнівство за планом. Навчання учнівству студентів-християн
Учнівство за планом. Навчання учнівству студентів-християн
Учнівство за планом. Навчання учнівству студентів-християн
Учнівство за планом. Навчання учнівству студентів-християн

Учнівство за планом. Навчання учнівству студентів-християн

180 страниц 5 часов чтения

Коли Ісус проходив біля Галілейського моря, то побачив, що Симон і його брат Андрій кидають невід у воду, бо вони були рибалками.

«Ідіть за Мною, Я зроблю вас ловцями людей».
— Від Матвія 4:19

Відносини між Ісусом і цими двома братами почалися з простих слів: «Іди за Мною». По суті, учень Ісуса є послідовником. Дванадцять послідовників Христа в кінцевому підсумку змінять світ. Це непомітний і нічим не примітний початок для подальшої команди людей, які змінять світ. Хіба ви так не думаєте?

Яким чином набір «ненавчених, звичайних людей» перетвориться в мужніх і головних провісників всього за три коротких роки? Трансформація, повне і глибинне перетворення — ось відповідь. Як відбувається повна метаморфоза життя у нового послідовника?

Учнівство Ісуса починається з особистих відносин і запрошення приєднатися до місіонерського співтовариства. Перед тим як слідування стане програмою, воно повинно стати процесом лідерського розвитку, процесом становлення учня, послідовника, Ісуса. Ця книга ініціює діалог про те, як виховувати культуру учнівства. Жодна програма не може виконати Велике доручення. Однак, спільнота віруючих, присвячених трансформації світу через процес створення учнів, може.

Содержание

Про книгу

Титульна

Присвята

Подяка

Передмова

Як використовувати цю книгу

ЧАСТИНА 1. БАЗОВА СХЕМА УЧНІВСТВА

Основи і застосування

Основи учнівства

Учнівство і модель Ісуса

Учнівство як спосіб життя

Наставляй вірного

Розвиток учнівства в студентському служінні

Вибір лідерів по учнівству

Нагляд і підтримка лідерів по учнівству

ЧАСТИНА 2. ЛІДЕРСЬКИЙ ТРЕНІНГ ПО УЧНІВСТВУ

Практична інструкція для розвитку учнівських малих груп

Біблійні основи учнівства

Генеральний план Ісуса І: вибрання й спілкування

Генеральний план Ісуса ІІ: посвячення, наділення й доручення

Генеральний план Ісуса ІІІ: нагляд і відтворення

Учнівство вимагає лідерства і відданості справі

Дисципліни учнівства

Учнівство через малі групи І: ціль і відношення

Учнівство через малі групи ІІ: стиль лідерства і формування спільноти

Учнівство через малі групи ІІІ: формат, формування і зміст

Учнівство один на один, виходячи з контексту малої групи

Прощення і відновлення

Якості ефективного наставника

ДОДАТКИ

Філософія служіння Chi Alpha Christian Fellowship

Опис завдань лідера учнівської малої групи

Інтерв’ю лідера малої групи

Опис завдань координатора лідерів учнівських малих груп

Заповіт малої групи: ключові елементи здорової малої групи

Як сприяти спілкуванню в малих групах

Інструкція по вирішенню проблем в малій групі

Читай, спостерігай, застосовуй

Читай, спостерігай, застосовуй: приклад

Посилання на публікації

Про автора

Рекомендовані книги

Копірайт

Контакти

, 2020
Язык: Украинский
Оригинальное название: The Discipling of Christian University Students

Гарві А. Герман виховувався в християнській родині. Відразу після закінчення університету Євангел (Evangel University) в 1973 році, Гарві приступив до студентського служіння в світському університеті. Він і його дружина Саллі почали п’ять груп Chi Alpha Christian Fellowship в штатах Айова, Міссурі та Небраска. Герман служив старшим пастором студентської церкви в Сіетлі і координував тренінги для співробітників національної лідерської команди Chi Alpha в 90-х роках. У 1999 році він і Саллі очолювали команду, що складалася з 13 місіонерів, для запуску чотирьох університетських служінь у Вашингтоні, округ Колумбія, перед переїздом в Шарлотсвілл, штат Вірджинія, щоб знову зайняти посаду Координатора тренінгів для співробітників в національній команді. В даний час Гарві є національним Програмним директором служіння Chi Alpha.

Гарві А. Герман здобув ступінь магістра з біблійних досліджень, а згодом ступінь доктора зі стратегічного лідерства та організаційного менеджмента в Університеті Ріджент (Regent University).

Донька Сара несла студентське місіонерське служіння в Абердинському університеті, Шотландія (University of Aberdeen). Вийшовши заміж за шотландця Роба, продовжила працю. Зараз з чоловіком вони очолюють служіння Chi Alpha в Єльському університеті (Yale University), м. Нью-Гейвен, штат Коннектикут. Син Метью одружився на своїй коханій з коледжу, і вони разом управляли студентським служінням Chi Alpha в Корнелльському університеті (Cornell University), перед тим як перейшли до своїх нових обов’язків в якості керівників служіння Chi Alpha в Університеті Сент-Луїс (St. Louis University), штат Міссурі.

Ще будучи старшокурсницею, Саллі отримала перший досвід у служінні. Після, в якості армійської медсестри, вона перейшла в студентське служіння і познайомила Гарві з ним. Протягом 8 років Саллі очолювала служіння Chi Alpha в Школі медицини Джорджтаунського університету (Georgetown University, School of Medicine). І вже більше чотирьох десятиліть Гарві та Саллі є партнерами в служінні студентам.

Читайте в приложении Читайте в приложении Читайте в приложении Читайте в приложении