Учнівство за планом. Навчання учнівству студентів-християн

180 страниц 5 часов чтения

Коли Ісус проходив біля Галілейського моря, то побачив, що Симон і його брат Андрій кидають невід у воду, бо вони були рибалками.

«Ідіть за Мною, Я зроблю вас ловцями людей».
— Від Матвія 4:19

Відносини між Ісусом і цими двома братами почалися з простих слів: «Іди за Мною». По суті, учень Ісуса є послідовником. Дванадцять послідовників Христа в кінцевому підсумку змінять світ. Це непомітний і нічим не примітний початок для подальшої команди людей, які змінять світ. Хіба ви так не думаєте?

Яким чином набір «ненавчених, звичайних людей» перетвориться в мужніх і головних провісників всього за три коротких роки? Трансформація, повне і глибинне перетворення — ось
Показать больше

Содержание

Про книгу

Титульна

Присвята

Подяка

Передмова

Як використовувати цю книгу

ЧАСТИНА 1. БАЗОВА СХЕМА УЧНІВСТВА

Основи і застосування

Основи учнівства

Учнівство і модель Ісуса

Учнівство як спосіб життя

Наставляй вірного

Розвиток учнівства в студентському служінні

Вибір лідерів по учнівству

Нагляд і
Показать больше

Варух, 2020
Язык: Украинский
Оригинальное название: The Discipling of Christian University Students

Отзывы о книге

Зарегистрируйтесь или ,
чтобы оставить отзыв.


Подробнее об авторе

Гарві А. Герман на Эквалибре
Гарві А. Герман

Гарві А. Герман виховувався в християнській родині. Відразу після закінчення університету Євангел (Evangel University) в 1973 році, Гарві приступив до студентського служіння в світському університеті. Він і його дружина Саллі почали п’ять груп Chi Alpha Christian Fellowship в штатах Айова, Міссурі та Небраска. Герман служив старшим пастором студентської церкви в Сіетлі і координував тренінги для співробітників національної лідерської команди Chi Alpha в 90-х роках. У 1999 році він і Саллі очолювали команду, що складалася з 13 місіонерів, для запуску чотирьох університетських служінь у Вашингтоні, округ Колумбія, перед переїздом в Шарлотсвілл, штат Вірджинія, щоб знову зайняти
Показать больше«Учнівство за планом. Навчання учнівству студентів-християн» (Гарві А. Герман) можно читать онлайн или через мобильное приложение, которое со временем позволит скачать книгу для чтения оффлайн. Подписка в Эквалибре открывает все книги из библиотеки для безлимитного чтения, а бесплатные книги можно читать даже без регистрации.