Еволюція: факт чи вигадка?
Еволюція: факт чи вигадка?
Еволюція: факт чи вигадка?
Еволюція: факт чи вигадка?

Еволюція: факт чи вигадка?

40 страниц 1 час чтения

«Загальна теорія» Дарвіна стверджує, що всі види живих істот, від мурах до антилоп, від броколі до кажанів, від моркви до какаду і від колібрі до людини, є результатом не творчого задуму, а випадкових змін, і що походження всіх живих істот можна простежити до початкової іскри життя, яка з’явилася на нашій планеті в якийсь момент в її передісторії. Це настільки смілива претензія, що навіть сам Дарвін мав з приводу неї «моторошні побоювання». Він вніс стільки змін в свій рукопис «Походження видів», що запропонував видавцеві гроші, щоб оплатити їх вартість. Підраховано, що в «Походженні видів» і «Походженні людини» фрази типу «ми можемо припустити» зустрічаються понад вісімсот разів, але, незважаючи на це, за якісь двадцять років його надзвичайно сумнівна гіпотеза отримала таку підтримку, що шокуюче набуло статусу загальноприйнятого.

Теорію еволюції з великим ентузіазмом підхопили засоби масової інформації. Немає майже жодної теле — або радіопередачі, що присвячена природі, в якій її не вважали б загальноприйнятою істиною, а участь в дискусіях на цю тему тих, що мають іншу думку, найчастіше зводиться до чисто символічної. Теорія еволюції здається раз і назавжди доведеною істиною. Однак аргумент, що всі вчені згодні з еволюцією, просто не відповідає дійсності.

Содержание

Еволюція: факт чи вигадка?

, 2017
Язык: Украинский
ISBN: 978 1 78397 152 7

Джон Бланшард — пользующийся мировой известностью проповедник, соучредитель «Крисчиан Министриз», автор 12-ти книг. Он известен также как автор интересных радио- и телевизионных программ.

Джон — один из самых популярных авторов Великобритании. Его брошюра «Самое главное» переведена на 40 языков и продана тиражом более 15 миллионов экземпляров. А его книга «Верит ли Бог в атеистов?» была признана лучшей христианской книгой Великобритании в 2000 году.

Чи має життя сенс?
Чи має життя сенс? Джон Бланшард
Кончился ли срок годности у Бога?
Кончился ли срок годности у Бога? Джон Бланшард Бесплатно
Чому саме Хрест?
Чому саме Хрест? Джон Бланшард
Куда смотрит Бог, когда творится зло?
Куда смотрит Бог, когда творится зло? Джон Бланшард Бесплатно
Можно ли доверять Библии?
Можно ли доверять Библии? Джон Бланшард Бесплатно
Можем ли мы быть хорошими без Бога
Можем ли мы быть хорошими без Бога Джон Бланшард Бесплатно
Куди ми всі йдемо?
Куди ми всі йдемо? Джон Бланшард
Оправдан перед Богом
Оправдан перед Богом Джон Бланшард
Читайте в приложении Читайте в приложении Читайте в приложении Читайте в приложении