Олег Кицько

 • Духовне керівництво

  Кожна людина потребує духовного керівництва, а дехто відчуває в собі поклик надавати його іншим. Перед вами надійний дороговказ для всіх людей, які перебувають у щирому духовному пошуку та замислюються над «вічними» питаннями сенсу, радості і глибини людського життя. Ця книга вчить, як прислухатися до свого серця і створювати в ньому простір, де діятиме Бог; як серцем слухати Його у Святому Письмі, як через молитву повернутися від страху до любові і знайти справжні відносини з людьми у спільноті. Генрі Ноуен є найкращим провідником на цьому шляху, який вимагає духовної проникливості, відповідальності й цілеспрямованості, щоб перебороти глухоту й опір і стати вільними смиренними людьми, які чують голос Божий – навіть тоді, коли він кличе до невідомих місць.

  Recommend Олег Кицько

 • Духовне формування

  Ця книжка про те, як вести духовне життя, як навчитися дихати в ритмі Святого Духа й рухатися до Бога під час тривалої мандрівки віри — від того, що поневолює й руйнує, до визволення й повноти життя. Саме рухи від тьмяного до прозорого, від ілюзії до молитви, від смутку до радості, від обурення до вдячності, від страху до любові, від виключення до включення і від заперечення смерті до приязні з нею й утворюють дорогу серця, шлях духовного формування. Запропоновані тут настанови дарують можливості ввійти до самісінького осердя нашого серця — туди, де мешкає Бог, — і пізнати всю складність свого внутрішнього світу. 

  Recommend Олег Кицько

 • Henri Nouwen

  В радость обрати мой плач

  Эта полная утешения и вместе с тем глубоко реалистичная книга рассказывает не о том, как пережить времена испытаний, но как можно жить всей полнотой настоящей жизни посреди страданий — и выйти далеко за их пределы.

  Щедро черпая из глубокого колодезя мудрости и опыта Генри Ноуэна — одного из самых выдающихся христианских писателей и мыслителей современности,— она дарует читателю истинное ободрение, не сбиваясь при этом на банальности. Всегда практичная, чуждая упрощений, она ненавязчиво указывает путь к жизни, укорененной в Божьем постоянстве и вечной надежде,— жизни, которая готова искренне ликовать даже посреди самой темной ночи.

  Recommend Олег Кицько

 • Charles Kolson

  Счастливая жизнь

  Эта книга — о счастье в жизни. Мы все хотим его обрести, и потому непрестанно спрашиваем себя, что же действительно важно под солнцем. Почему жизнь так суетна, запутанна и полна парадоксов? Что делает ее ценной, исполненной смыслом? Зачем мы живем? Все эти вопросы приходят на ум каждому, — и во времена кризиса, и в рутине повседневных событий.

  На примере реальных историй из жизни самых разных людей, — как выдающихся, такShow more

  Recommend Олег Кицько

 • Eric Metaxas

  Бонгьоффер: праведник проти Третього рейху

  У той час, коли Адольф Гітлер разом із нацистами спокушав націю, залякував увесь континент і намагався винищити євреїв Європи, невелика група інакодумців і диверсантів працювала над тим, щоб зруйнувати Третій рейх із середини. Одним із них був Дітріх Бонгьоффер — пастор і письменник, відомий своїми працями The Cost of Discipleship («Послідовництво») та Life Together («Життя разом»), які стали духовною класикою. Він бувShow more

  Recommend Олег Кицько

  Олег Кицько, Apr 1, 2014

  Очень актуальная история в сегодняшней Украине!