Божа мудрість в щоденному житті
Божа мудрість в щоденному житті
Божа мудрість в щоденному житті
Божа мудрість в щоденному житті

Божа мудрість в щоденному житті

128 pages 1 hour of reading

Кожну людину на життєвому шляху підстерігають важкі та, здавалося б, нерозв’язні ситуації, безвихідні тупики. Як уникнути їх? Чи можна так прожити життя, щоб в кінці її, озирнувшись назад, з чистою совістю відчути радість і задоволення?

Творець, безмірно люблячи людство, передав йому Свої закони і поради через Біблію, а пізніше виявив Свою мудрість і неземну любов до нього через Сина Свого, Ісуса Христа. Уникнути безвихідних тупиків і смертельних пасток ми можемо тільки в тому випадку, якщо будемо беззастережно виконувати вказівки Господа, викладеним в Святому Письмі.

Книга Приповістей Соломона — це збірник Божественних порад, яких потребує кожна людина. Автор її — Сам Бог. Цар Соломон тільки точно передав людям Його думки. Цінні і повчальні настанови, записані Богом в цій книзі, виражені в доступній формі і легко запам’ятовуються. Господь не цурається гумору, передаючи Свої справедливі і добрі закони у вигляді притч, яскраві образи яких жваво, виразно і наочно пояснюють і ілюструють суть істини.

Дані притчі допомагають зрозуміти, що жодна людина не в змозі виконати Божий закон через гріховність своєї природи, тому всі ми потребуємо Спасителя, Який позбавив би нас від тягаря гріхів і дав силу жити правильно. Книга Приповістей направляє людину до Христа, Який один може прощати гріхи і надавати щоденну допомогу, давати мудрість і силу для подолання труднощів. Божі притчі вказують, якими ми повинні бути і як нам боротися з витонченими спокусами сатани.

Книжка яку ти тримаєш в руках актуальна для будь-якого віку. Батьки знайдуть в ній слова мудрості і розуму, завдяки яким вони зможуть допомогти своїм дітям вирішити проблеми, що постають на їхньому шляху, і захистити їх від згубного впливу навколишнього гріховного світу, навчивши на практиці використовувати поради та настанови Господа.

Content

ПЕРЕДМОВА

ВЧИСЬ РОЗМОВЛЯТИ

ОСТЕРІГАЙТЕСЯ ГОРДОСТІ

НАДІЙСЯ НА ГОСПОДА

СТАВЛЕННЯ ДО ЛЮДЕЙ

… І ДО ТВАРИН

БАГАТСТВО

БУДЬ ПРАВДИВИМ

НЕ БУДЬ ЗАЗДРІСТНИМ

ВМІЙ ЗБЕРІГАТИ ЧУЖІ ТАЄМНИЦІ

ВМІЙ СЛУХАТИ

ВОЛОДІЙ СОБОЮ

БІЙСЯ ГОСПОДА

НЕ БУДЬ ЖАДІБНИМ

СІМЕЙНЕ ЖИТТЯ

ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

НЕ ЛІНУЙСЯ

БУДЬ ЧЕСНИМ КОМЕРСАНТОМ

ПРИСЛУХАЙСЯ ДО ПОРАД

НЕ ГЛУЗУЙ ІЗ БЛИЗЬКОГО

ВЧИСЬ ЗБЕРІГАТИ ВІРНІСТЬ

ДРУЖБА АБО ЛЕСТОЩІ?

УНИКАЙ ПИЯЦТВА

НЕ БУДЬ МСТИВИМ

БУДЬ ПРАВЕДНИМ

БЕРЕЖИ СВОЄ ДОБРЕ ІМ’Я

БЛАГОСЛОВЕННА СТАРІСТЬ

ВМІЙ СЛУХАТИСЬ ТА КЕРУВАТИ

УНИКАЙТЕ ГРІХА!

МАЙБУТНЄ — В ТВОЇХ РУКАХ

ОБМІРКОВУЙ СВОЇ ВЧИНКИ

БЕРЕЖИ СВОЄ СЕРЦЕ ВІД ЗЛА

ЯКИЙ НАШ БОГ?

БОЖА ПРЕМУДРІСТЬ

, 2020
Language: Ukrainian
Original title: Путеводные истины
Read with the App Read with the App Read with the App Read with the App