Аеропорт
Аеропорт
Аеропорт
Аеропорт

Аеропорт

«Аеропорт» — це не хроніка, не розслідування, не літопис. Це художній вимисел, заснований на реальних фактах. У книзі багато персонажів, багато переплетених драматичних сюжетних ліній. Роман не тільки і не стільки про війну. Він і про любов, про зраду, пристрасть, ненависть, лють, ніжність, відвагу, біль і смерть. Іншими словами, про наше сьогоднішнє й учорашнє життя.

, 2015
Language: Ukrainian
ISBN: 978-966-2665-68-0

СЕРГІЙ ЛОЙКО — кореспондент і фотограф Los Angeles Times, який спеціалізується на війнах і збройних конфліктах. За останні 20 років написав більше тисячі статей і опублікував більше 600 фотографій. Його статті та фотографії передруковувалися в сотнях газет і журналів по всьому світу.

Висвітлював збройні конфлікти, революції і війни в Нагірному Карабасі, Румунії, Таджикистані, Чечні, Грузії, Афганістані, Іраку. У 2004 році написав документальну книгу «Шок і Трепет. Війна в Іраку». Українську революцію і подальшу війну Сергій висвітлював практично без перерви з першого дня 30 листопада 2013 по лютий 2015.

У 2015 за роботу на війні в Україні Сергій Лойко був удостоєний однієї з найвищих нагород в американській журналістиці — Overseas Press Club Bob Considine award «за хоробрість, достовірність, оригінальність, глибину і виразність описаного». У цьому ж році Сергій удостоївся престижної Los Angeles Times editorial award за «Кращі репортажі 2014 року».

Сергій був єдиним іноземним кореспондентом, який побував у Донецькому Аеропорті в жовтні 2014 року і провів там чотири повних дні з «кіборгами».

Read with the App Read with the App Read with the App Read with the App