Анатолій Поправка

 • Rick Deighton

  Мільйони чудес

  У книзі Ріка Дейтона ви знайдете цінну інформацію для тих, хто бажає знати правду щодо створення світу й теорії еволюції. Але вона не тільки забезпечує читача інформацією, але також підштовхує до роздумів над Божою силою і могутністю. Чи можна одночасно і вірити Біблії, і приймати еволюційну точку зору? З сумішшю сарказму, гумору та істини (здебільшого, істини) автор порушує питання, з якими ми маємо зіткнутись, якщо справді щиро шукаємо правди про походження світу.

  Рік Дейтон — місіонер у країнах колишнього Радянського Союзу. Його статті, трактати, буклети та книги видані англійською, німецькою, корейською, грузинською та російською мовами.

  Recommend Анатолій Поправка

 • Linda Dillow, Joseph Dillow, Lorreine Pintus, Peter Pintus

  Песнь Песней: страсть и любовь в браке

  Близость и интимные отношения должны строиться на основе истинного бескорыстия. «Песнь Песней: страсть и любовь в браке» представляет собой построчное изучение текста Песни Соломона. Эта книга демонстрирует супружеским парам множество возможностей, данных нам Творцом, для разжигания и поддержания настоящего пламени страстного брака. Благодаря этой книге вы и ваш партнер:

  • познаете свободу, святость и красоту интимныхShow more

  Recommend Анатолій Поправка