Apple User

 • Ричард Вурмбранд

  Катовані за Христа

  Книга Річарда Вурмбранда «Катовані за Христа» була написана відразу ж після його звільнення з румунської комуністичної тюрми, де він провів чотирнадцять років. Вона була написана чорнилом і сльозами. Бог благословив це свідоцтво пастора і використовував для досягнення Своєї мети. Ми не перестаємо дивуватися тому, як Бог і нині використовує це свідоцтво для зміцнення Тіла Христового.

  Пастор Ричард Вурмбранд — це той, чиє життя єЕще

  Рекомендует Apple User

 • Джон Оуэн

  Общение с Богом

  Джон Оуэн верил, что общение с Богом находится в самом сердце христианской жизни. Подобно Павлу, он признает, что через Сына мы имеем доступ в Духе Святом к Отцу. Он никогда не забывал смысл удивительного высказывания Иоанна: «Наше общение — с Отцом и Сыном Его, Иисусом Христом». В данной книге автор раскрывает суть этого общения и описывает много благословений, которые оно приносит.

  Книга «Общение с Богом» была написана в дни,Еще

  Рекомендует Apple User

 • Джон Бевир

  Знищити криптоніт

  Подібно до Супермена, який спроможний долати будь-які перешкоди й перемагати ворога, послідовники Христа мають надприродну здатність відбивати виклики, що зустрічаються на шляху. Але для Супермена, як і для нас, проблема полягає в тому, що є криптоніт, який викрадає нашу силу.

  Безперечно, Супермена й криптоніту немає в реальному світі. А от духовний криптоніт існує!

  Ця книжка дає відповіді, чому багато з нас неспроможні відчути Божественну силу, яка так явно діяла серед християн першого століття.

  У книжці «Знищити криптоніт» Джон Бівер відкриває, що таке криптоніт і чому він ставить під загрозу наші церкви, а також як вирватися з його полону.

  Рекомендует Apple User

 • Метью Генри

  Молоді християни

  Посилаючись на Послання апостола Павла до Тита, Метью Генрі викладає уроки справжнього християнського життя.

  Для широкого кола читачів.

  Рекомендует Apple User